• Wpisów: 112
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 15:15
  • Licznik odwiedzin: 48 077 / 2420 dni
 
arrianeavenge
 
Arriane Avenge ^,..,^: Co taki człowiek jak ja robi w domu , kiedy nie ma nic innego do roboty? Mysli..myśli i myśli..przeglada ogłoszenia, z nadzieja wygląda przez okno. Aż w końcu z zrezygnacją podchodzi do regału wyjmuje farby, pędzelki, pudełka, papier, lakier wstązki i mówi "Dobra idę coś zrobić, zobaczymy co z tego będzie."
...
Pookleiłam się kropelką, zbeształam wykałaczki, pobrudziłam obrus. No , ale coś jest. Nawet..nawet.
Ogólnie uważam że powinna być jeszcze większa, no i trzeba zdbać o jakieś detale aby wyglądała lepiej. W sumie wygląda tak sobie na zdjęciach, nieco lepiej w realu. Spróbuję zrobić lepsze zdjęcia jak będzie jakieś lepsze światło XD.
DSC_1026.png

DSC_1027.png

Prezentacja przy niezidentyfikowanej jeszcze Barbie w sukience swtorzonej przez moją mame :)(podoba mi się, dzięki tej sukience przestałam myśleć o pozbyciu się tej lalki , wygląda tak wiosennie ;))
DSC_1028.png

Wczoraj już zostałam nazwana w swoim domku za wariatkę, przez Dive. Omo. Jak dobrze że nie jestem normalna i tak nudna ;p.
Raz była mała Panika..trzeba było wyjąc lalki z jednej pułki z regału/witrynki. Co prawda skład się tam zmienił i lalek przybyło (to i tak jest część kolekcji) , ale wyglądało to tak:
DSC_0783.png

Wpadła w między czasie moja siostra cioteczna, widzać to co na zdjęciu uśmiechneła się błogo mówiąc: "Raj na ziemi" i zabrała się za przeglądanie lalek.
Eh mi już aż tak miło nie było.. lalkowe domino ciagle się przewracało xp. A na stojaki wydałabym fortune, choć muszę nad tym pomyśleć, serio.

Idę dalej byc sobą XD
Pozdrawiam was wszystkich :).

edit> Nowość od Hasbro..tego jeszcze nie było..
Kucyki pony zamieniają się w lalki o.o, szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć.
hhh.PNG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego