• Wpisów: 112
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 15:15
  • Licznik odwiedzin: 52 208 / 2668 dni
 
arrianeavenge
 
Tik tok tik tok jakże ten czas niezwykle leci. Wiele zmian, kilka zmian. Druga praca, i jakby miał byc już spokój i wszystko powinno być już okey. Ale zarobki, studia? Studium , ale nie od września. Troche jestem nie ogarnięta. Eh. Nie pisałam przez 39 dni. Mimo żadnego wpisu , dni ete były niezwykle, zawalone, produktywne xp, pełne pasji , poświęcenia i cierpliwości. Być może jest małe poczucie satysfakcji, ale tak męczy mnie myśl o jutrze. Dosyć już, dosyć tego mam. Dziś to dziś, żyjmy właśnie tym.

Po przerwie wracam z mą wakacyjną Animal Lovin. Jakoś tak pomyślałam że idealnie wpasuje się w wpis z powitaniem po tak długiej przerwie, kojarzy mi się wakacyjnie, i jest w niej coś promiennego, prezentuje sobą taką dziewczęcą beztroskość :).

Animal Lovin Barbie z 1988/1989
IMG_2170.png

Klasyczna Superstarkowa piękność :).
IMG_2148.png

Nie wiem czemu , ale uwielbiam ten mold. Być może dlatego że jako dziecko wręcz śniłam o tych lalkach, szczególnie o Tottaly Hair, Glitter Hair i Western Stampin' , szczzególnie ta ostatni ;>.
IMG_2146.png


Mimo braku wpisów tutaj , dodałam kilka zdjęć na swoim flickr'u :www.flickr.com/photos/78117655@N08/

Niestety przeglądając Allegro doznałam małego szoku. Zdjęcia mojej Barbie Rose Princess zostały ukradzione. Nie pożyczone. Ukradzione, no chyba tak się to nazywa kiedy ktoś ucina podpis z twoich zdjęć i wkleja je na aukcje , utrzymując iż zdjęcia te przedstawiają stan lalki , którą sprzedaje ta osoba?
zd.PNG

zdd3.PNG

zdd4.PNG

zdd5.PNG

zdd6.PNG

zdd7.PNG

zdd8.PNG

No cóż nie tylko moje zdjęcia zostały skradzione...
zdd9.PNG


Napisałam do tej osoby , ale martwa cisza. Miałam napisać do allegro , ale z braku czasu darowałam sobie. Ale jak tak można? Już nie chodzi tylko o kradzież zdjęć, ale o kupującego , który jest wprowadzany w błąd.. Ta sytuacja dodatkowo wzbudziła u mnie ostrożność w zakupach na allegro.
To jak kupować kota w worku..ehh.
Wy też mieliście takie sytuacje?

Muszę nadrobić zaległości i poprzeglądać wasze wpisy :). A muszę przynać iż sporo się ich nazbierało :).

Pozdrawiam was serdecznie :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego